Entries List |
COUNT | NAMES | COMMENTS |
1 | Margaret Lawrence (254991) State* (TBA) Elizabeth Parsons (245331) life (TBA) |
|
2 | Phil Timmins (031641) Silver life (TBA) Duncan Abercromby (154121) National (TBA) |
|
3 | Lena Jansson (328839) Life Master (Kingborough) Merryl Darby (311863) Silver Life Master (Eastern Shore) |
|
4 | Marlene Lynch (816175) Local Master * (TBA) Rose Rowell (898244) Local Master (TBA) |
|
5 | Sue Falkingham (772526) State Master* (TBA) Sue Martin (984183) State Master* (Devonport) |
|
6 | Stephanie Abercromby (154131) Catharine Bartonek (491810) |
|
7 | Rob Beattie (525431) Richard Cooke (100821) |
|
8 | Glenn Bremner (557498) State (Eastern SHore) Linda Bremner (491802) State (Eastern Shore) |
|
9 | Ian Farmer (545244) Geraldine Carey (388777) |
|
10 | Richard Hughes (312101) Iain McDonald (152587) |
|
11 | Dallas Cooper (269451) Maruta Boyd (863556) |
|
12 | Frank Powell (730467) Regional (ESBC) Cheralyn Bird (540943) State (ESBC) |
|
13 | John Grosvenor (335533) Local (TBA) Mardi Grosvenor (1071981) Club (TBA) |
|
14 | Sandra Richman (377910) Grand (Tamar) Andrew Richman (382655) Grand (Tamar) |
|
15 | Kay Potter (312691) (TBA) Heather Viney (592641) (TBA) |
|
16 | Graham Cooper (269441) Silver life (TBA) Edward Gee (949094) Graduate (TBA) |
|
17 | David Marshall (921149) Marian van den Byllaardt (657514) |
|
18 | Maria Gibbs (223867) Gold Life (TBA) Julia Corr (448354) Silver Life (TBA) |
|
19 | Susan Allingham (312630) National** (TBA) Tony Allingham (312622) National* (TBA) |
|
20 | Judith Oxley (312398) Bronze Life (TBA) Lynne Cooke (352896) National* (TBA) |
|
21 | Barbara Holland (848115) Bert Forage (161731) |
|
22 | Denise Jeffrey (312223) Caryl Murfet (312045) |
|
23 | Judy Keating (583847) State* (ESBC) Doris Stanfield (355283) State* (ESBC) |
|
24 | Barbara Giizel (667293) National (TBA) Pam Murphy (800724) National* (TBA) |
|
25 | Anna Egan (875031) Ann Paton (493708) |
|
26 | Graeme Poulton (607452) State (TBA) Garry Hills (655937) State (TBA) |
|
27 | Charlotte Harrison (860077) *National Mardi Hogarth (856177) *State |
|
28 | Robert Tyson (162647) Grand (TBA) Jane Tyson (162639) Grand (TBA) |
|
29 | Bob Patterson (216331) Silver Life (TBA) Ian Mansfield (403369) Gold Life (TBA) |
|
30 | Phil Beck (154202) David Robinson (153230) |
|
31 | Catherine Wyllie (801021) *National (Tamar) David Wyllie (359505) Silver Life (Tamar) |
|
32 | Darryl Smith (613215) (ESBC) Gulum Kocak-Sunamak |
|
33 | Pam Lidl (198102) (LBC) Rudi Lidl (41106) (LBC) |
|
34 | Nancy Fromberg (489948) (TBA) Peter Fromberg (489956) (TBA) |
|
35 | Leonie Atkins (1031775) Di Kriegs (163090) |
|
36 | Ann Gee (942278) Alison Holland (419400) |
|
Back to Coming Events |